ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ

19:00 – 20:00 – Βίκυ Βλαστάρη – «Fiesta Latina»

20:00 – 22:00 – Ελένη Ανδριανοπούλου – «Μελωδικές διαδρομές»

22:00 – 24:00 – Κωνσταντίνος Παπαγιαννόπουλος – «Μουσικοί Ωκεανοί»

18:00 – 20:00 – Γιώργος Χατζάκος – «Music therapy»

20:00 – 22:00 – Γιάννης Μπαρδάκος – Χαρά Παγώνη – Σωτηρία Δασκαλάκη – Γιώργος Κοντός – «Επικίνδυνη Δευτέρα»

22:00 – 23:00 – Νεκτάριος Μεντής – «Focus»

19:00 – 20:00 – Ελένη Σταματούδη – «Χωρίς τίτλο»

20:00 – 22:00 – Έλενα Καραμανλή & Αναστασία Καρανικόλα – «Mix & Match»

22:00 – 24:00 – Κωνσταντίνος Παπαγιαννόπουλος – «Μουσικοί Ωκεανοί»

16:00 – 17:00 – Μαθητές του 4ου Γυμνασίου Αλίμου – «4 RADIO»

20:00 – 22:00 – Τάκης Τάγκαλος – «Βραδινές Μουσικές Περιπλανήσεις»

18:00 – 20:00 – Σοφία Παππά – «Ευ ζην» με σοφία

21:00 – 22:00 – Κώστας Κυριάκος- «Η ζούγκλα των πόλεων»

22:00 – 24:00 – Λευτέρης Κουρμουλάκης – «The Metal Path»

Ευχαριστούμε το ΡαδιοΔίκτυο για την ευγενική χορηγία των εκπομπών του Σαββατοκύριακου.

*ΡαδιοΔίκτυο: Στούντιο Παραγωγής & Διανομής Ραδιοφωνικών Εκπομπών
www.radiodiktyo.gr

10:00 – 12:00 – Λουκάς Φωτόπουλος – “Ελληνική Μουσική”

12:00 – 14:00 – Κοσμάς Κατραμάδος – “Ξένη μουσική”

14:00 – 16:00 – Κώστας Σιτόπουλος – “TOP40 Media Inspector”

16:00 – 18:00 – Βίκυ Χατζάκη – “Φρένο Γκάζι”

18:00 – 20:00 – Αλέξανδρος Μυριώτης – “Ξένη μουσική”

20:00 – 22:00 – Θανάσης Γκαράβελας – “Σύγχρονες ελληνικές επιτυχίες”

22:00 – 24:00 – Γιώργος Κοπανέλλης – “Jazz life”

Ευχαριστούμε το ΡαδιοΔίκτυο για την ευγενική χορηγία των εκπομπών του Σαββατοκύριακου.

*ΡαδιοΔίκτυο: Στούντιο Παραγωγής & Διανομής Ραδιοφωνικών Εκπομπών
www.radiodiktyo.gr

10:00 – 12:00 – Λουκάς Φωτόπουλος – “Ελληνική Μουσική”

12:00 – 14:00 – Κοσμάς Κατραμάδος – “Ξένη μουσική”

14:00 – 16:00 – Κώστας Σιτόπουλος – “TOP40 Media Inspector”

16:00 – 18:00 – Βίκυ Χατζάκη – “Φρένο Γκάζι”

18:00 – 20:00 – Αλέξανδρος Μυριώτης – “Ξένη μουσική”

20:00 – 22:00 – Γιάννης Φωτάκης – “Η ιστορία των τραγουδιών”

22:00 – 24:00 – Γιώργος Κοπανέλλης – “Jazz life”